Yazılı sohbet sistemi

Slm arkadaşlar sizlere yazılı söyleşi sistemi hakkında informasyon vereceğim. Yazılı söyleşi sistemi derken aklımıza ilk gelen söyleşi sunuculardan biri olan IRC söyleşi kanallarıdır.

IRC söyleşi ne anlama gelir?

Irc demek, İnternet Realy Chat ( İnternet aktarmalı sohbet ) anlamına gelir. İnternet desteği ile söyleşi yazılımlarının birleşmesinden meydana çıkarak oluşan bir arkadaşlık sitesi sistemidir. Bu tür söyleşi sistemleri genelde yazılı söyleşi olarak geçmektedir. Bunlara sonradan eklenen görüntülü söyleşi ve sesli sohbetlerde vardır. Görüntülü sohbetlerde ise genel söyleşi odalarında görüntülü sohbet yapılamaz. Sadece özel birebir görüşmelerde görüntülü sohbet kullanma şansınız vardır. Sesli sohbetlerde ise yazılımsal doğrusu teknik kısmı sesli olarak tasarlandığı için hem özel bununla beraber genel odalarda sesli mevzuşma imkanınız bulunmaktadır.

Yazılı sohbet sistemi 19903’den bu yana günümüze kadar idame eden ve hala sunucumuzda etken olan bir sistemdir. Bu tarz şeylerin yanı sıra Mobil söyleşi ve mirc söyleşi programları da eklenmiştir. Tamamen ücretsiz olan bu mirc sohbet programını sitemizden temin ederek bilgisayarınıza kurabilme ihtimaliniz vardır. Mirc sohbet, yazılı sohbetlerde maksimum kullanılan program olarak geçmektedir. Bu sayede yazılı söyleşi sitelerinin adresini kaybetmeden bilgisayar açıldıktan sonra hemen kullanabileceğiniz ve devamlı aynı sunucuya girebildiğiniz programdan bahsetmekteyim. Program indirmeden de kolaylıkla web site adresinden yola çıkarak Web adresinden giriş sağlanmaktadır. Dünyanın neresinde olursanız olun rahat ve güvenilir bir şekilde yazılı sohbetlere katılabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Omegle Ukrayna Sohbet başlıklı makalemizde Omegla, Omegla SohbeT ve Omegle 18 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
102 okuma
4 Mart, 2018
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?