Random chat ne demek?

Slm arkadaşlar bugün sizlere random chat hakkında bilmeniz gerekenler adına bir yazı hazırladım. Random chat nedir, random sohbet nasıl yapılır bunlardan bahsedeceğim. Öncelikle random chat ne demek bunu anlatayım.

Random demek rastgele yani sistem tarafınca rastgele seçilen fiil olarak bilinir. Random chat ise rast gele sistem tarafınca kullanıcı seçilerek birebir görüşme sağlayan sistem topluluğuna denir. Random chat sayesinde kullanıcı arama derdinden kurtularak size seçbilimselş olan kullanıcı ile söyleşi etme imkanını elde eden bir yazılım türüdür. Sistem tarafınca seçilen kullanıcı aramış olduğunız kriterlere uymuyorsa yeni ara seçeneğini tıklayarak yeni kullanıcılar arayabilir söyleşi edebilme şansına haiz olabilirsiniz. Keyifli ve son aşama keyifli olan bu sistem sizlere en iyi chat hizmeti vermemiz adına açılmıştır.

Bu soğuk havalarda içinizi ısıtacak kıpır kıpır sohbetlere ulaşmak için sayfamızı ziyaret edin. Bay-bayan demeden tüm kullanıcılarımıza en güzel süre geçirmeleri adına açmış olduğumuz bu sohbet odaları, sizler için en güzel şekilde hazırlanmış kullanımı da son derece basittir. Parasız söyleşi denince akla gelen lider adlardan kabul edilen Adamca.Net sizler için hazırlanmış olan bu random chat sohbet sitesine giriş yapmanız çok rahat olacaktır.

Random chat kuralları
Kanalda bulunan kullanıcılar içerisinde küfürlü/argo kelimeler kullanmak yasaktır.
Random chat icra eden kullanıcıların kameralı sohbetlerde illegal işlerde bulunması mutlaka yasaktır. ( telefon, kredi kartı, banka hesapları, cam show vb. )
Kanalda camiası rahatsız edici davranışlarda bulunmak, münakaşa yaratacak sözler kullanmak kesinlikle yasaktır.

Kanala giren kullananların bu kuralları kabul etmiş sayılıp ona bakılırsa davranılması ön görülmektedir. Sizlerinde bu konuda kırılgan olmanızı ister iyi sohbetler dilerim. Türkiye’nin en gözde sohbet odalarından kabul edilen Adamca.Net yeni sistemlerle karşınızda olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Omegle chat yeni açıldı başlıklı makalemizde cinsel sohbet, omegle chat ve omegle sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
93 okuma
9 Haziran, 2018
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet,Mobil Sohbet,Sohbet Siteleri,Sohbet,Chat,Mobil Sohbet