Radyolu Sohbet Odaları

Slm arkadaşlar bugün de sizlere söyleşi odalarının en gözde kanallarından biri olan radyo kanalından anlatmak isterim. Radyolu söyleşi odaları hakkında düşünceleriniz veya varsa önerilerinizi almak için sizlere bilgilendirme makalesi yazmak istedim.

Mevzu başlıklarımızdan bahsedecek olursak şöyle sıralayabiliriz. Radyolu sohbet ne demek? Radyolu sohbet nasıl yapılır? Radyolu sohbet kuralları nedir?

Radyolu söyleşi ne demek ?

İnsanların İnternet üzerinden sunucumuza bağlanarak telefondan yada tablet bilgisayarlardan radyo dinleyip sohbet etmelerini sağlayan toplumsal ağ sitesidir. Birbirinden farklı ülkelerden bağlanan kullananların aynı anda radyo dinleyip bulundukları kanalda söyleşi ettiren sitedir. Adamca.Net ekibi olarak bu konuda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Katılan kullanıcılardan almış olduğumız yorumlar ve güzel eleştiriler yardımıyla daha ileri seviyelere taşıyarak yeni dj arkadaşlar getirmiş bulunmaktayız. Sizde sevdiklerinize şarkı isteyip armağan etmek istiyorsanız tercihiniz hepimiz olmalıyız.

Radyolu söyleşi iyi mi yapılır?

Radyolu sohbet odalarına bağlanırken yapmamız gerekenler önce girdiğimiz kanalda bulunan radyo linkine tıklayarak radyomuzu açmak olacaktır. Radyomuzu açtıktan sonrasında kanal genelinde bulunan dj dostumızın gösterim formatını öğrendikten sonrasında ona nazaran istek yapılmalıdır. Kısaca Slow yaratı çalıyorsa hareketli parça istemek ne kadar doğru olabilir ki ? Sizinde bu konuda özverili olmanızı temenni ediyoruz. Böyle davrandığınız sürece hem kanalda sohbet edebilir hemde müziğin keyfini çıkarabilirsiniz.

Radyolu sohbet kuralları
Radyo kanalına girdikten sonra seviye sınırları dahiline çıkmak yasaktır.
Kanalda küfürlü konuşmak, tartışma yaratmak, dj görevlisine hakaret etmek mutlaka yasaktır.
Kanalda bulunan kullanıcılar içinde tartışma yaratacak sözler sarf etmek yasaktır.
Kanalda bulunan kullanıcının dilek isteyip dj operatörünün listeye alındı mesajından sonrasında ” Benim isteğim çalınmadı, hadi çalsana vs” şeklinde kelimeler kullanması yasaktır. Sıraya alındıysa illaki çalınır.
Dj operatörünün arzu panelini kapatması dahilinde dilek isteme mevzusunda ısrarcı hareket etmek yasaktır.

Adamca sohbet odalarına giren kullanıcıların bu kuralları kabul etmiş sayılıp kurallara uyması gerekmektedir. Aksi taktirde kanalda uyarılıp, kullanıcı aynı şekilde kurallara uymadığı taktirde kanaldan atılması söz mevzusu olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Chatrulet chat siteleri başlıklı makalemizde Chat, chat rulet ve chat rulet chat siteleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
117 okuma
21 Mayıs, 2018
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet,Mobil Sohbet,Sohbet Siteleri,Sohbet,Chat,Mobil Sohbet