Öğretmen sohbet odaları

Adamca.Net ekibi olarak sizlere sunmuş olduğumuz öğretmen sohbet, öğretmen chat odalarına bağlanmak için sayfamızı ziyaret etmeniz kafi olacaktır. Kamu söyleşi yardımıyla kullanıcıların öğretmenler içinde söyleşi etmelerini sağlamaktayız.

Günümüzde insanların söyleşi edebilecekleri, insanlarla konuşabileceği yüzlerce hatta binlerce sohbet odaları bulunduğunu biliyoruz. Adamca.Net ise bunlardan sadece bir tanesidir.Öğretmen sohbet odaları ile beraber bir tek öğretmenlere ayrılmış kanalda rahatlıkla sohbet edebilir, bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. Mobil söyleşi yardımıyla telefondan veya tablet bilgisayarlardan da giriş yapabileceğiniz yeni insanlarla tanışıp mevzuşmak arzu ettiğiniz son aşama keyifli bir odadır. Radyo dinlerken sevdiklerinize şarkılar ödül edebilirsiniz.

Öğretmen sohbet kuralları
Kanalda bulunan kullanıcılar ile sövgü/argo kelimeler kullanmak yasaktır. Saygı sevgi çerçevesinde sohbet etmek zorunludur.
Kanalda bulunan görevlileri kışkırtmak, görevini suistimal edici sözler kullanmak yasaktır.
Türkiye Cumhuriyeti ahlak kurallarına uygun şekilde sohbet etmek zorunludur.
Kanalda susmak yasaktır

Sizler için açmış olduğumuz tüm öğretmenlerimize iyi sohbetler dilerim. Adamca.Net ekibi olarak sizlere en iyi chat ve söyleşi imkanı sunmak için daha sistemli çalışmalarımız ile rağmenızda olacağız.

Bir önceki yazımız olan Chat siteleri kuruluş nedeni başlıklı makalemizde chat siteleri, dini chat odaları ve islami sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
79 okuma
10 Haziran, 2018
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet,Mobil Sohbet,Sohbet Siteleri,Sohbet,Chat,Mobil Sohbet