Mynet Sohbet Sizdeki Yeri

Adamca.Net ekibi olarak sizlere sunmuş olduğumuz söyleşi odaları, mynet sohbet, kelebek sohbet, chat söyleşi kelimelerinde sımsıcak ortamları sizlere sunan en değerli söyleşi sunucusundan biridir. Öncelikle söyleşi nedir?

Sohbet

söyleşi, insanların kendi aralarında muhabbet etmek, kaynaşmak ve birbirlerini anlama ve anlatma özgürlüğüne sahip olan insanların farklı dil, kültür, etkin kökenlerde birbirleri ile mesajşim kurmak amacı ile meydana getirilen bir eylemdir. Sohbet etmenin faydaları, insanlara olan yaklaşımlarını, fikirlerini ve özgür iradelerini kontrol etme gücüne haiz ve düşüncelerini karşı tarafa sözlü veya yazılı anlatma biçimidir.

Mynet söyleşi nedir?

Mynet 1996-2015 senelerı içinde kurulan bir irc sohbet sitesi olarak tabir ettiğimiz chat sayfasıydı. Sonrasında geliştirilip gerek görsel tasarım gerekse dizgesel olarak değiştirilerek mynet oyun, mynet haber, mynet okey diyerek daha da geliştirilip güzel bir ortam ağı oluşturulmuştur. Bizler de eski mynet söyleşi odalarını ele alarak sizlere eski sistem chat sayfası olan irc sohbet yönetimi kurmayı planladık ve başardık. İnsanları bir araya getirerek data paylaşımında bulundukları ve güzel vakitler geçirmeleri amacı ile birlikte eğlencenin keyfinı alabilecekleri bir ortam hazırlamak için kolları sıvadık. Sizlerde aynı ortamda bulunmak yeni dostlar edinmek istiyorsanız bizimle birlikte bu yolda yürümelisiniz. Mobil sohbet olanakı ile isterseniz telefondan yada tablet bilgisayarlardan günün her saati nerede olursanız olun sayfamızı ziyaret ederek bizlere erişme imkanına sahipsiniz.

Mynet söyleşi kuralları nedir.

Her söyleşi odalarının koymuş oldukları bazı kurallar vardır. Adamca.Net ekibi olarak bizimde koyduğumuz bazı kurallar vardır. Bu kurallar sunucumuza bağlanan kullanıcıları sıkmak veya onların özgürlüklerini kısıtlamak değildir, aksine onların daha seviyeli ve huzurlu söyleşi edebilmeleri amacı ile konulmuş kurallardır.
Mynet söyleşi odalarına bağlandıktan sonra kanalda küfür/argo kelimeler kullanmak yasaktır. Kanal görevlilerinin bu konudaki ikazlarını dikkate almak zorunludur.
Kanalda tartışma yaratacak sözler kullanmak ve kanal huzurunu bozacak kelimeler kullanmak mutlaka yasaktır.
Kanal içerisinde bulunan görevli arkadaşların kanal huzurunu sağlamak için yapmış oldukları uyarmalara uymak mutlaka zorunludur. Bu konuda sizlerinde kırılgan davranmanız önemle rica olunur.

Adamca.Net ekibi olarak siz değerli ziyaretçilerimizin bedava söyleşi odalarından yararlanmanız amacı ile açmış olduğumuz bu sayfada bulunan kurallara uymanızı rica eder iyi sohbetler dilerim.

Bir önceki yazımız olan Kelebek sohbetin farkını yaşayın başlıklı makalemizde kelebek chat, kelebek script ve kelebek sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
85 okuma
5 Haziran, 2018
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet,Mobil Sohbet,Sohbet Siteleri,Sohbet,Chat,Mobil Sohbet