Mynet Sohbet amacı nedir

Adamca.Net ekibi olarak sizlere sunmuş olduğumuz sohbet odaları, mynet sohbet, kelebek söyleşi, chat sohbet kelimelerinde sımsıcak ortamları sizlere sunan en değerli sohbet sunucusundan biridir. Öncelikle söyleşi nedir?

Sohbet

sohbet, insanların kendi aralarında muhabbet etmek, kaynaşmak ve birbirlerini anlama ve anlatma özgürlüğüne haiz olan insanoğluın farklı dil, kültür, etkin kökenlerde birbirleri ile bildirişim oluşturmak amacı ile meydana getirilen bir eylemdir. Sohbet etmenin faydaları, insanlara olan yaklaşımlarını, fikirlerini ve özgür iradelerini denetim etme gücüne haiz ve düşüncelerini karşı tarafa sözlü veya yazılı anlatma biçimidir.

Mynet 1996-2015 senelerı arasında kurulan bir irc sohbet sitesi olarak tabir ettiğimiz chat sayfasıydı. Sonra geliştirilip gerek görsel tasarım gerekse sistematik olarak değiştirilerek mynet oyun, mynet haber, mynet okey diyerek daha da geliştirilip güzel bir ortam ağı oluşturulmuştur. Hepimiz de eski mynet sohbet odalarını ele alarak sizlere eski sistem chat sayfası olan irc sohbet yönetimi kurmayı planladık ve başardık. İnsanları bir araya getirerek data paylaşımında bulundukları ve güzel vakitler geçirmeleri amacı ile birlikte eğlencenin tadını alabilecekleri bir ortam hazırlamak için kolları sıvadık. Sizlerde aynı ortamda bulunmak yeni dostlar edinmek istiyorsanız bizimle beraber bu yolda yürümelisiniz. Mobil söyleşi imkanı ile isterseniz telefondan yada tablet bilgisayarlardan günün her saati nerede olursanız olun sayfamızı ziyaret ederek bizlere ulaşma imkanına sahipsiniz.

Mynet sohbet kuralları nedir.

Her sohbet odalarının koymuş oldukları bazı kurallar vardır. Adamca.Net ekibi olarak bizimde koyduğumuz bazı kurallar vardır. Bu kurallar sunucumuza bağlanan kullanıcıları sıkmak veya onların özgürlüklerini kısıtlamak değildir, aksine onların daha seviyeli ve rahat sohbet edebilmeleri amacı ile konulmuş kurallardır.
Mynet söyleşi odalarına bağlandıktan sonrasında kanalda sövgü/argo kelimeler kullanmak yasaktır. Kanal görevlilerinin bu konudaki uyarılarını dikkate almak zorunludur.
Kanalda münakaşa yaratacak sözler kullanmak ve kanal huzurunu bozacak kelimeler kullanmak kesinlikle yasaktır.
Kanal içerisinde bulunan görevli dostların kanal huzurunu sağlamak için yapmış oldukları uyarılara uymak mutlaka zorunludur. Bu mevzuda sizlerinde hassas davranmanız önemle rica olunur.

Adamca.Net ekibi olarak siz değerli ziyaretçilerimizin bedava söyleşi odalarından yararlanmanız amacı ile açmış olduğumuz bu sayfada bulunan kurallara uymanızı rica eder iyi sohbetler dilerim.

Bir önceki yazımız olan Omegle Ukrayna Sohbet başlıklı makalemizde Omegla, Omegla SohbeT ve Omegle 18 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
108 okuma
2 Mart, 2018
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?