Liseli chat odaları

Merhaba dostlar bugün sizlere liselilerin sıklıkla girmiş olduğu söyleşi odalarından anlatmak isterim. Liseli söyleşi odalarında neler var bu liseli chat odaları nerelerdedir? Bunları sizinle paylaşacağım…

Liseli söyleşi odaları ne demek?

Biliyorsunuz ki artık söyleşi odaları oldukça rağbet görmektedir. Bu odaların içinde çok çok fazla kelimesine gore kanal bulunmaktadır. Bunlardan bazıları ise şöyledir; Bursa söyleşi odaları, Mynet söyleşi odaları, Kelebek söyleşi odaları, İzmir söyleşi odaları, İstanbul sohbet odaları benzer biçimde daha adını sayamayacağım bir sürü oda bulunmaktadır. Bu odaları hem ismi gereği kişisel sayılsa da tamamen topluma açık ve herkes tarafınca girilebilen kanallardır. Bunlardan yalnız bazı kanal özel ve herkesin giremeyeceği kanallarda vardır. Bunlar; yönetim kanalları yalnız kadınların girebildikleri #girls kanalları ya da adamların girebileceği #boys kanallarıdır.

Liseli chat odalarına girmek için İnternet bağlantınızın olması gerekmektedir. Bu sayede ister telefondan isterseniz bilgisayar veya tabletlerden girebilme olanağınız oldukça yüksektir. Liseli sohbet odalarına girdikten sonra bazı kurallarımız bulunmaktadır. Siz de taktir edersiniz ki seviyeli ve dürüst söyleşi edebilmeniz için ortam düzenini sağlamak ve yönetmek için bazı kuralların konulması şarttır.

Bu kuralları belirtmek için sizlere şöyle bir kaç madde hazırladım;
Liseli chat odasında siyasal, dini, politik tartışmalar yaratmak ve bu konuda ısrarcı olmak kesinlikle yasaktır.Bu tür mevzuşmalara katılmak ve kanalda bulunan yöneticilere karşı çıkmak yasaktır.
Kanalda bulunan yöneticilere karşı çıkmak yada onları kışkırtmak gurur kırıcı kelimeler kullanmak yasaktır.
Kanalda cinsel içerikli sohbetlere katılmak ve kanal genelinde bunları belirtmek yasaktır.
Kanala cinsel nicklerle katılmak yasaktır.
Kanal içerisinde argo konuşmak, hakaret etmek, kavga çıkarıcı sözler sarf etmek yasaktır.

Liseli chat odalarına katılmış kullanıcıların bu kuralları kabul etmiş sayılıp kurallara uymaları kabul edilmiş sayılmaktadır. Bizim amacımız kırmak yada sıkmak değil. Sadece kanal içinde daha seviyeli ve dürüst ilişkiler kurmaları için elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Bir önceki yazımız olan Mersin Sohbet Odaları başlıklı makalemizde cinsel sohbet, mersin chat ve mersin sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
118 okuma
20 Mayıs, 2018
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet,Mobil Sohbet,Sohbet Siteleri,Sohbet,Chat,Mobil Sohbet