Kelebek sohbet

Sizlere Adamca.Net ekibi olarak kelebek sohbet odalarını tanıtmak amacı ile yazmış olduğum makaleyi sunmak isterim. Kelebek sohbet ne demek ve kelebek sohbet odalarına nasıl bağlanılır, bunlardan anlatmak istiyorum. Öncelikle kelebek söyleşi ne anlamına gelir bunu sizlere izah edeyim.

Kelebek sohbet, yazılı söyleşi sunucularının bir zamanlarda en popüler ismi haline gelmiş arkadaşlık sitesiydi. Fakat son zamanlarda gelişmiş ve teknoloji ile uyumlu şu demek oluyor ki mobil söyleşi siteleri çoğalınca kelebek sohbette yavaş yavaş popülerliğini kaybetmişti. Ancak Adamca.Net ekibi olarak sizlere sunmuş olduğumuz kelebek söyleşi odalarında bu sistemi geliştirerek sizlere en iyi chat hizmetini sunmaktayız. Günümüzde insanoğluın en iyi zaman geçirdikleri sohbet kanalları havaların soğuması ile birlikte her geçen gün çoğalıyor. Kelebek söyleşi, kelebek, kelebek chat gibi daha bir çok arama kelimelerinde en üst sıralara yükselmiş bulunmaktayız. İnsanların bir arada toplanarak muhabbet etmenin en güzel yolunu sizlere sunan Adamca.Net seviyeli ve dürüst ilişkilerini de beraberinde getirmektedir. Kelebek chat denince akla gelen ilk isimlerden önde gelen sayfamız, mobil söyleşi yardımıyla nerede olursanız olun mükemmel dostlukları sizlere en iyi şekilde sunmaktadır.

Kelebek chat kuralları
1.Kelebek chat kanalına bağlanan kullanıcıların aile, cemiyet, Türkiye Cumhuriyeti ahlaki yasalara uygun şekilde söyleşi etmeleri zorunludur.
2.Kanalda cinsel söyleşi içerikli mevzuşmaların yapılması, argo, küfür, hakaret benzer biçimde sözler kullanılması ne olursa olsun yasaktır.
3.Kanal güvenliği açısından kullananların birbirlerine telefon, kredi kartı, banka hesapları şeklinde kişisel bilgilerinin paylaşılması yasaktır. Aksi durumda Adamca.Net adresi mutlaka sorumlu değildir.
4.Kullananların kanal görevlilerine karşı tutum ve davranışları konusunda dikkat etmeleri ve onların yönlendirmesi doğrultusunda söyleşi etmeleri zorunludur.

Adamca.Net ekibi olarak sizlere iyi sohbetler dilerim. Yayınlamış olduğum makaledeki kurallar ne olursa olsun uyulması ihtiyaç duyulan kurallardır. Bu konudaki hassasiyetiniz için teşekkür eder iyi akşamlar dilerim.

Bir önceki yazımız olan Online sohbet ne demek? başlıklı makalemizde cinsel sohbet, mobil sohbet ve online sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
88 okuma
9 Haziran, 2018
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet,Mobil Sohbet,Sohbet Siteleri,Sohbet,Chat,Mobil Sohbet