Kamu Sohbet Odaları

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere anlatacağım mevzu kamu söyleşi odalarına bağlanmak. Kamu çalışanlarına özel odalar açarak bir araya toplamış olduğumız kamu söyleşi kısmınden anlatmak isterim. Rahatça kendi ilgi alanınıza bağlı kalmış olarak bu bölüme ayrılmış olan sohbet odalarımıza bağlanabilirsiniz.

Kamu söyleşi odalarına bağlan!

İnsanları bir arada toplayıp onların chat ve söyleşi yapma alışkanlıklarını kazandıran bir sohbet sitesi ile sizlere daha kaliteli, seviyeli, dürüst sohbetlere mevzu alan Adamca.Net ekibi olarak chat ve söyleşi hizmeti vermekteyiz. Gün aşırı çalışmak zorunda olmamızla birlikte, kendimize de zaman ayıracak bir vaktimizin olması lazım kamu söyleşi odaları ile istediğiniz vakit söyleşi odalarına katılabilir doyumsuzca sohbet edebilirsiniz. Bununla beraber radyo, oyun, eğlence kanallarında da muhteşem eğlenceler sizleri bekliyor. Radyo dinleyip çalışma arkadaşlarınıza arzu isteyerek onları sevindirebilirsiniz.

Mobil söyleşi imkanı ile siz kıymetli kullanıcılarımızın hizmetine sunulan mobil söyleşi uygulaması daha rahat ve istenilen zamanda sohbet odalarına bağlanma olanağına sahip olmanızı sağlamaktadır. Bu soğuk kış gecelerine içinizi ısıtacak sohbetlere katılmak yeni arkadaşlar edinerek kendinize sosyal çsafha edinmek istiyorsanız kesinlikle tercihiniz bizler olmalıyız. Adamca.Net ekibi sizlere sunulan bu söyleşi odalarını değerlendirmenizi ve bizimle birlikte Türkiye’nin yeni söyleşi sunucusu olmamızı desteklemenizi rica ediyoruz.

Kamu söyleşi kuralları.
1.Kanalda bulunan kullanıcılarla tartışmak, kavga etmek, küfürlü konuşmak mutlaka yasaktır. Bu tür polemiğe giren kullananların kanal görevlilerince ihtarlması gerekebilir.
2.Kanala giren kullanıcılar ile seviyeyi düşürmeden, rahat ve güvenli bir halde söyleşi etmek istiyorsanız kanal görevlilerinin uyarılarını dikkate alarak onların yönlendirdiği şekilde sohbet etmeniz gerekmektedir.
3.Özellikle Radyo kanalında bulunan dj arkadaşlara baskı oluşturmak ve istekler mevzusunda münakaşa yaratacak sözler kullanılması yasaktır.

Kanala giren kullanıcıların bu kuralları kabul etmiş sayılıp kurallara uyması ne olursa olsun zorunludur. Kurallara uyulmadığı taktirde kanaldan uyarmalıp sonrasında ise kanaldan uzaklaştırılması söz mevzusu olabilir. Bu konudaki anlayışınıza teşekkür eder güzel vakit geçirmeniz dileği ile iyi akşamlar dilerim. Mevzu ile ilgili yorumlarınızı aşağıdaki yorum paneline yazabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Chat sohbet yapmak başlıklı makalemizde Chat, kelebek sohbet ve mynet sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
99 okuma
21 Mayıs, 2018
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet,Mobil Sohbet,Sohbet Siteleri,Sohbet,Chat,Mobil Sohbet