Kameralı Sohbet Odaları

Selam arkadaşlar bugün sizlere paylaşacağım kameralı söyleşi, görüntülü chat sisteminden bahsetmek isterim. Kameralı sohbet yapmak, kızlarla görüntülü mevzuşma sağlayan arkadaşlık sitesinden bahsedeceğim.

Biliyorsunuz Türkiye’de yüzlerce sohbet siteleri bulunmakta ve bu söyleşi siteleri tamamen kâr amacı gütmeden insanoğluın kolaylıkla bedava bağlantı kurmasını sağlamaktadır. Adamca.Net ekibi olarak görüntülü söyleşi olanakı elde eden yeni bir sohbet uygulamasına geçmiş bulunmaktayız. Görüntülü konuşma yardımıyla artık chat rulet odaları şeklinde sizlerde birebir görüşmelerde mesajşim sağlaya bileceksiniz. Yandaki resme tıklayarak kameralı sohbet kanallarına giriş yapabilirsiniz.

Kızlarla görüntülü konuşma

Canınız sıkıldıkça ve insanlarla iletişim oluşturmak arzu ettiğiniz vakit yada radyo dinlemek oyun oynamak kızlarla görüntülü mevzuşma yapmak arzu ettiğiniz anda Adamca.Net devreye giriyor. Özel sayfalarda özel görüşmelerde kameralı sohbet imkanı sağlayan sitemiz, tamamen bedava olup ve üyelik istemeden direk rahatça bağlanabilirsiniz. Bununla birlikte mobil kameralı chat sayesinde telefondan da bağlantı kurabileceksiniz, arzu ettiğiniz zaman giriş yapabilme olanağına haiz olacaksınız. Hedefimiz insanoğluı bir arada toplayıp onların söyleşi etmelerini ve seviyeli dürüst ilişkiler kurmalarını sağlamaktır. Sizde bu soğuk havalarda eve kapanmak yerine sıcak evinizden samimi sohbetlere katılmak ve bu söyleşi odalarının keyfini çıkarmak istiyorsanız pek bir şey kaybetmemiş olacaksınız, aksine kazanmıştırklarınız samimi dostluklar olacaktır. Kameralı sohbet odaları yardımıyla telefondan bağlanınca ön kamerası olan telefonların yazılımına göre tasarlandığı için rahatlıkla giriş imkanınız olacaktır.

Kanalda bulunan kullanıcıların rahat ve emin söyleşi etmeleri amacı ile cinsel içerikli sohbetler ne olursa olsun yasaktır. Tespit edildiği vakit kanaldan uzaklaştırılır.
Özel odalarda kameralı görüntülerde cinsel konuşma, show benzer biçimde illegal reklamların yapılması halinde kanaldan uzaklaştırılıp bir daha kanala alınmamak üzere banlanır.
Kanalda reklam, mail, İnternet adresi, telefon numarası, mail şeklinde reklamlar kesinlikle yasaktır.
Kameralı sohbet odalarında bulunan görevli arkadaşların uyarılarına riayet etmek ve onların uyarılarının dışına çıkmamak zorunludur.

Kameralı sohbet odalarına giren kullanıcıların bu kuralları kabul etmiş sayılmaktadır. Bu nedenle ona göre davranmaları tutum ve davranışlarına dikkat etmeleri gerekmektedir. Sizlere daha seviyeli ve dürüst sohbetler sunmamız amacıyla bu kurallara uymanızı istiyor ve iyi sohbetler temenni ediyorum.

Bir önceki yazımız olan Seviyeli Chat - Ücretsiz Sohbet Muhabbet Mobil Odaları başlıklı makalemizde Seviye sohbet odaları, Seviyeli Arkadaşlık ve Seviyeli chat hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
79 okuma
15 Nisan, 2018
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet,Mobil Sohbet,Sohbet Siteleri,Sohbet,Chat,Mobil Sohbet