istanbul sohbet odaları

Chat ve söyleşi odaları kelimelerinde yazmış olduğumuz yazılardan bir tanesi de İstanbul söyleşi. İstanbullu kullanıcılarımızın rahatça girip chat ve söyleşi yapmaları için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız.

İstanbul sohbet odaları var mı ?

İstanbul sohbet odaları demek İstanbul ve ilçelerini barındıran söyleşi kanalının var olmasıdır. #İstanbul kanalı adı altında açılmış olan ve insanoğluın girip ister bir tek o kanalda, isterseniz de iste sunucunun herhangi bir kanalında sohbet etmeleri yeni arkadaşlarla tanışma fırsatını yakalamalarını sağlamaktayız. Bu sayede öteki illerden gelen kullanıcılarımıza İstanbul’un güzelliğini turistik yerlerini bilmeyen dostlarımıza anlatıp kıskandırıp ve onlarında o güzel şehre gelme arzusunu çıkarabilirsiniz.

İstanbul söyleşi kanalı özellikleri
İstanbul söyleşi kanalında Bir founder ( kanal sahibi ) bulunmaktadır. Bunun nedeni kanal düzenini sağlamak ve diğer yetkili arkadaşlara yapmaları gerekeni anlatmaktır.
İstanbul sohbet kanalında iki Sop ( kanal süper operatörü ) bulunmaktadır. Bunun nedeni ise kanal güvenliğini ve opların düzenini sağlamak.
İstanbul sohbet kanalında beş op ( kanal operatörü) bulunmaktadır. Bunun sebebi ise kanalda founderden aldığı talimat doğrultusunda sohbet alışkanlığını sağlamak, kanalda olası durumda kurallara uymayan kullanıcıları kanaldan uzaklaştırılmasını sağlayan kanal görevlisidir.

İstanbul sohbet odaları kurallarına uyarak isteyen kullanıcı istediği benzer biçimde sohbet etme özgürlüğüne haizdir. Hem de kural dışı haksız yerine kanaldan uzaklaştırılan kullananların yönetime şikayet etmesi durumunda operatör derhal yetkililer tarafınca uyarmalır. Bu durumdan sonrasında eğer operatör gene aynı tutum ve davranışları sergiliyorsa şayet görevinden tekrar eklenmemek üzere alınır. Fakat Kullanıcılarında bu mevzuda dikkat etmesi ihtiyaç duyulan hususlar ise şunlardır.
1. Kanal düzenini bozmamak.
2.Kanalda seviyeli ve düzenli bir halde kimseyi rahatsız edici davranışlarda bulunmamak.
3.Kanalda kimseye hakaret, kötü söz, kışkırtıcı sözler, rahatsız edici davranışlarda bulunmamak.
4.Yöneticilere kara çalma atarak onların görevinden alınmasını ve yöneticileri kışkırtmak.

Bu tarz şeylerin yapılması halinde kullanıcıların önce uyarmalıp ilkaz edilmesi gerekir. Bu ihtardan sonra hala idame eden kullanıcı sunucudan uzaklaştırılarak kanala girişi engellenir.

Bir önceki yazımız olan Bedava omegle üyelik başlıklı makalemizde bedava chat Omegla, omegle dns ayarları ve omegle ekşi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
107 okuma
19 Mart, 2018
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet,Mobil Sohbet,Sohbet Siteleri,Sohbet,Chat,Mobil Sohbet