Eski Mynet Chat odaları

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere eski mynet hakkında biraz informasyon vereceğim. Eski mynet ve yeni mynet arasındaki farklar nedir? Bunlardan bahsedeceğim. Eski mynet sohbet odaları nerelerde var hala eskisi gibi popüler mi bunları anlatacağım.

Eski mynet denince akla gelen oyun odaları ve haberler olsa da mynet’in kendine özgü bir popülerliği vardı. Günümüzde insanoğluın teknolojiye bağlarımlılığı ve mynet’in eski sürümü onun popülerliğinin kaybolmasına niçin oldu. Bizde Adamca.Net ekibi olarak sizlere eski mynet sistemi fakat yazılım olarak yeni sistemleri ile karşı karşıya bırakıyoruz.

Eski Mynet Chat

Eski mynet chat odalarında fazla bir seçenek olmadan insanların bilgisayara mahkum olmaları söz konusuydu, fakat yeni mynet sistemi bu sorunu ortadan kaldırıyor. Bizim kurmuş olduğumuz sistemde sesli chat, kameralı chat ve biroldukça oyun kanalları ile sizlerle birlikteyiz. Üstelik mobil sohbet sayesinde bir tek eski görünümünden eser olmadığını sizlerde fark edeceksiniz. Mükemmel şık tasarımı ve yeni özellikleri ile beraber siz değerli üyelerimizin ilgi odağı olmaktan kaçamıyor. Mynet söyleşi odalarında yeni olan kelime oyunu, yarışma oyunu, çarkıfelek oyunları ile sizde ölçmeıya yarışarak vaktin iyi mi geçtiğini anlamayacaksınız bile. Chatrulet kanalımız ile kameralı sohbetlere katılabilir yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Canınız sıkıldıkça radyolu sohbetler ve mükemmel dj kadrosu ile dostlarınıza şarkılar armağan edebileceksiniz.

Eski mynet ve yeni Mynet arasındaki ayrım1.Eski mynet söyleşi odalarında kameralı sistem bulunmamakta. Böylelikle insanların birbirlerini görme ihtimalleri olmadığından fazla bir kalıcılık söz mevzusu değildi. Fakat yeni mynet sohbet odalarında insanların özel kısaca birebir görüşmelerinde kameralı sistem yardımıyla canlı olarak görüşme imkanı mümkündür.
2.Eski mynet sohbet odalarında yazılı sohbet yazılımı gülücük smley işaretleri oldukça klasik ve basitti. Bizim sistemde ise hareketli smleyler mevcut. Bu yüzden sohbet ederken eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.
3.Eski mynet tasarımı oldukça bayağı ve sıradan bir şekilde tasarlanmıştı, ve mobil uyumlu olmadığından dolayı insanların bilgisayar harici başka bir yerden giriş olanakı bulunmamaktaydı. Fakat yeni sistemde ise mynet odalarına mobil yada tablet bilgisayarlardan da giriş olanakı bulunmaktadır.

Dünyanın her yerinden hatta Türkiye’nin her yerinden istediğiniz zaman giriş yapabilme imkanına haiz durumdasınız. Yeni dostlar ve kendinize dost arıyorsanız, beraber süre geçirip vaktin iyi mi geçtiğini anlamayacak kadar bağlarımlı olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Omegle Ukrayna Sohbet başlıklı makalemizde Omegla, Omegla SohbeT ve Omegle 18 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
118 okuma
2 Mart, 2018
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?