Chatrulet chat siteleri

Selam arkadaşlar bugün sizlere chat siteleri ve chat rulet hakkında biraz bilgi vereceğim. Milyonlarca insanoğlunun girip chat rulet chat sitelerinde nasıl süre geçirdiğini anlatan bir makale hazırladım.

Chatrulet ne demek?

Chat insanoğlu içinde yada İnternet ortamında aynı anda buluşup sohbet edilen sanal ortamlardan biridir. Sohbet etmek yeni arkadaşlarla tanışmak için tasarlanmış programlama yazılımıdır. Günümüzde bu tür sitelere çok giriş elde eden chat rulet odalarında sizde kendinize sosyal arkadaş edinebilirsiniz. Rulet ise farklı bir sistemdir bir söyleşi sitesinde rastgele kullanıcı arayarak kız yada adam bulunduğunu ancak söyleşi edince anlayabileceğiniz bir sistemdir. Fakat bizim sistemimiz daha güzel ve daha anlaşılır bir ortamdır. Bununla beraber müzik dinleyebilir, sevdiklerinize şarkılar armağan edebilirsiniz. Hem müzik hem sohbet ikisi bir arada ne güzel olur demi arkadaşlar.

Chatrulet chat siteleri kuralları

Farklı ülkelerden varlıklı fukara, genç yaşlı bir çok kullanıcıya ev sahipliği icra eden Adamca.Net ekibi olarak sizleri de aramızda görmekten mutlu oluruz. Siz kıymetli kullanıcılarımıza mobil sohbet olanakı da sunmaktayız, bu sayede dilediğiniz süre arzu ettiğiniz yerden kanalımıza bağlanabilir, sohbetin hazzını doyasıya çıkarabilirsiniz. Chat rulet kurallarımızı anlatayım sizlere;
Kanalda bulunan kullanıcıların birbirlerini kıracak sözler sarf etmesi rahatsız edici kelimeler kullanması yasaktır.
Kanalda bulunan görevlilerin izni olmadan reklam yapması yasaktır. Örneğin; mail, telefon numarası, internet adresi vb.
Kanalda cinsel içerikli konuşmalar, küfretmek, hakaret etmek, tartışma yaratacak sözler kullanmak yasaktır.

Bu kanala giren kullanıcıların bu kuralları kabul etmiş sayıp ona bakılırsa davranmalarını rica ediyorum dostlar. Bizim hedefimiz seviyeli dürüst bir söyleşi imkanı sağlamak, bu nedenle bu kuralları geçirmek zorundayız. Sizde bilirsiniz ki bir yerde düzen olmayınca oranın ortamı içten ve samimi olmaz. Bu konudaki hassaslığınız için teşekkür eder saygı ve merhabalarımı sunarım.

Bir önceki yazımız olan Liseli chat odaları başlıklı makalemizde liseli chat, liseli cinsel sohbet ve liseli sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
117 okuma
20 Mayıs, 2018
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet,Mobil Sohbet,Sohbet Siteleri,Sohbet,Chat,Mobil Sohbet