Capcanlı sohbet odaları

Parasız Sohbet

Slm dostlar sizlere bugün anlatacağım makale mevzumuz canlı sohbet odaları ve bu canlı söyleşi odaları nerelerde var ? Canlı söyleşi odaları kuralları nelerdir bunlardan bahsedeceğim.

Canlı sohbet insanoğluın anlık olarak mesajlaşmak yada dostlık oluşturmak için girmiş oldukları sohbet sistemidir. Canlı sohbetlerin amacı kesinlikle kullanıcıları kandıracak türden mevzuşacak botlar hazırlayıp onların kanalda veya sitede bağlı olarak kalması değil tamamen özgün olarak siteye giren kullananların bağlandıkları kişilerdir. Canlı söyleşi odalarında bulunan radyo, oyun, yarışma kanalları ile birbirinden kıymetli kullananların aynı anda sohbet edebilme imkanına bağlı olarak yapmış oldukları chat servisidir. Canlı sohbet odaları bedava olup kullanıcıların özgürlüğüne bağlı kılarak üyeliksiz söyleşi biçimine haizdir. Böylelikle kullanıcı aslabir ücret ödemeden ve üye olma derdi olmadan rahatça bağlanabileceği özel oda ve genel oda olmak koşyüce ile iki bölümden meydana gelir. Genel odalarda toplu olarak canlı sohbet sağlanırken özel odalarda ise kişisel sohbetlerinize yer vermeniz mümkün olacaktır. Yeni dostlıklar yeni aşklar edinmek istiyorsanız veya kendinizi mutsuz hissedip konuşmak arzu ettiğiniz kullanıcılar arıyorsanız sizlere sunmuş olduğumuz bu imkanlardan faydalanabilirsiniz. Bununla birlikte keyifli vakitler amacı ile açmış olduğumuz radyo kanalında canlı djlerimiz bulunmaktadır. Sevdiğiniz hatta aşık olduğunuz kız veya erkek arkadaşınıza şarkılar ödül ederek onları mutlu edebilirsiniz. Capcanlı söyleşi odalarında canlı kullanıcılar ile mükemmel zaman geçirmek için sayfamızı ziyaret etmeniz gerekmektedir.

Canlı sohbet kuralları
Canlı sohbet kanalında bulunan kullanıcıların bir birine sevgi ile yaklaşması ve saygı sevgi çerçevesi altında sohbet etmeleri zorunludur.
Kanal genelinde sövgü/argo konuşmalar yapmak yasak ve en önemli kurallarımızdan bir tanesidir. Bundan dolayı kanalda küfürlü mevzuşmak kesinlikle yasaktır.
Kanalda bulunan kullanıcıların cinsel söyleşi mevzusu açmak veya o mevzuya dahil olmak mutlaka yasaktır. Bu şeklinde durumlara denk gelen kullanıcılarımızın kanal görevlilerine bildirmeleri zorunludur.
Kanal görevlilerinin görevini istismar edici sözler kullanmak ve kanalda bulunan yönetici dostları kışkırtmak kesinlikle yasaktır.

Canlı sohbet kanalına giren kullanıcının bu kurallara uyması zorunludur. Aksi taktirde kanaldan uzaklaştırılarak girişi yasaklanabilir. Bizim gayemiz tamamen güzel seviyeli bir sohbet sunucusu kurmaktır. Seviyeli söyleşi en başta istediğimiz söyleşi seçimidır. Bu nedenle sizlerin de aynı hassaslığı göstermenizi rica eder iyi sohbetler dilerim.

Bir önceki yazımız olan Kelebek Muhabbet Odaları başlıklı makalemizde kelebek muhabbet, kelebek muhabbet odası ve kelebek muhabbet siteleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
48 okuma
12 Ağustos, 2018
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet,Mobil Sohbet,Sohbet Siteleri,Sohbet,Chat,Mobil Sohbet