Bedava sohbet burada

Sohbet etmek artık çok basit! Bedava söyleşi denince akla muhabbet odaları gelir. Bugünde size parasız sohbet odaları hakkında bir kaç data vereceğim dostlar.

Parasız söyleşi var mı? Var sa iyi mi yapılır nereden bağlanmalıyız.

Bilinmiş olduğu üzere facebook ve benzeri sitelere göre söyleşi odaları fazlaca düştü ve popülerliğini kaybetti diye söylense de hepimiz Adamca.Net ekibi olarak sizlere “bedava söyleşi odaları hala var!” diyebilmenin gururunu yaşıyoruz. Dünyanın her yerinden giren kullanıcıları görünce yaptığımız işin ne kadar doğru olduğu kanaatine vardık. Bu mevzuda bir sürü söylenti olmasına karşın hala durmadan çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bay-bayan milyonlarca insanın giriş yaptığı ve süreklilik kazandıkça biz büyümeye devam ediyoruz. Gerek görüntülü gerekse sesli veya yazılı sohbetlerin bir arada olduğu bu söyleşi odalarına bağlanmak artık çok rahat.

Bedava sohbet odalarına nasıl bağlanılır?

Söyleşi odalarına bağlanmak için internetinizin olması kafi olacaktır dostlar. Sohbet programı tamamen Türkçe olup kullanışı son aşama basittir. Yapmanız gereken sadece ana sayfada bulunan söyleşi girişi olan resme tıklayıp önünüze gelen bölümleri doldurmak. Buda çok basittir, Nick kısmına kullanacağınız takma adı kullanmak ve şifre bölümünü boş bırakmak. Bunları yaptıktan sonra artık bizim bir parçamız haline geldiniz. Bizim bulunmuş olduğumuz ortam tıpkı bir aile ortamı gibi sıcak ve samimi sohbetleri yer alıyor. Kanal genelinde kimsenin huzurunu kaçırmayacak ortam düzenini sağlamakla görevli yönetici arkadaşlar bulunmaktadır.

Parasız söyleşi odalarının genel kuralları.
1.Sohbet kanalında katılan kullananlarının kanal genelinde tartışmak yada münakaşa yaratacak kelimeler kullanması yasaktır.
2.Tartışan kullananların bile yöneticiler doğrultusunda uyarılara uyarak normal sohbete dönmesi zorunludur.
3.Kanalda politika konuları açmak ve bu mevzuları Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı şekilde tutum ve davranışları sergilemesi yasaktır.

Parasız söyleşi kanalına girdikten itibaren bu kuralları kabul etmiş sayılırsınız. Bu nedenle kurallara uymak zorundasınız. Bizim hedefimiz kimseyi sıkmak ve sohbetten uzaklaştırmak değildir. Sizinde biliyorsunuz seviye ve kurallar olmadığı taktirde seviyeli ve düzenli bir sohbet yakalamamız mümkün olmayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Bedava Kameralı Sohbet başlıklı makalemizde bedava chat sitesi, Canlı sohbet ve Chat hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
113 okuma
12 Mart, 2018
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?