Avantajlı Mynet Sohbet

Selam arkadaşlar akşam oldu hadi söyleşi edelim. Mynet sohbet ile insanoğluı bir arada toplayıp sohbet etmelerini sağlıyoruz. Siz kıymetli kullananların en güzel süre geçirmelerine olanak sağlayan Adamca.Net sizleri bir araya getiriyor.

Sizler için hazırlamış olduğumuz bu sitede nelerin olabileceği hakkında birazcık data vereyim. Mynet sohbet odasında insanların rahatlıkla süre geçireceği, müzik, yarışma, eğlence, oyun odaları bulunmaktadır. Mynet haber sitesinden alınan mynet kelimesi her geçen gün oyun ve sohbetteki yerini de almış bulunuyor. Sizde gmeşhurk yaşamdan sıkılmış hissediyorsanız, gelin aramıza katılın. Doyasıya söyleşi edip, yeni insanlarla tanışın. Mobil söyleşi ayrıcalığı ile telefon girişi bulunan sitemizde kolaylıkla gezinebilir, yeni kullanıcılar ile tanışma olanağına erişebilirsiniz. En güzel söyleşi sitelerinden kabul edilen Adamca.Net sizlere en iyi chat ve söyleşi sağlayan ortamları gerçekleştiriyor.

Mynet chat kuralları
Kanal genelinde kullanıcılara hakaret, küfür, aşağılayıcı sözler kullanmak mutlaka yasaktır.
Gabile söyleşi, cinsel sohbet, erotik sohbet benzer biçimde kelimeler kullanmak yasaktır.
Yeni katılan kullanıcılardan skype, feysbuk, telefon, adres, şeklinde kişisel bilgilerini istemek veya zorla almak yasaktır.
Kanalda bulunan görevlileri rahatsız etmek, onların iyi niyetini göz ardı etmek yasaktır.

Yukarıda görmüş olduğunuz kurallara uymanız hem sizin için hemde bizim için iyi olacaktır, aksi taktirde kanaldan uzaklaştırılıp girişleri yasaklama şeklinde yasal hakkımız bulunmaktadır. Sizin de kanala girdikten sonra bu kuralları kabul etmiş sayılıp, ona göre tutum ve davranışlarınıza dikkat etmek zorunda olduğunuzu bilmelisiniz.

Bir önceki yazımız olan Omegle Ukrayna Sohbet başlıklı makalemizde Omegla, Omegla SohbeT ve Omegle 18 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
106 okuma
8 Mart, 2018
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?