SilaFm Yeni Yayıncılarını Arıyor

Sadece radyo dalgalarıyla yayın yapmayı yetersiz bulup teknolojiye ayak uydurup anten kullanmaksızın internet vasıtası ile evlerimize kulaklarımıza ulaşan radyolardır.

Bilgisayarlara ve internet sitelerine yüklenebilen yeni nesil uygulamalar sayesinde çok kolaylaşan arkadaşların yaptığı yayınları dinlerken insanı birbirinden uzaklaştıran hayata ve koca koca şehirlerin mesafelerine rağmen birbirinize sevdiğiniz müzikleri dinletip sohbet ediyormuş hissi yaratan insanı duygusalığa neşeye ve hayata bağlayan güzel bir aktivitedir. Neden mi radyo yayını ?
Hani böyle insanlara aaaa nerden geldi bu şarkı aklına?
dedirtmek kadar güzel bir his yoktur bence.Çünkü bir topluluğa karşı konuşuyorsunuz sizi dinleyenler sizden istekte bulunanlar oluyor anlatamadığınız şeyleri şarkılarla anlatıyorsunuz.

Ortak zevk noktaları buluyorsunuz kısaca yorucu stresli zamanları alt edip eğlenceli zamanlara kulaç atıyorsunuz.
İstek şarkılarla müzik listeniz genişledikçe genişliyor müzik kültürünüz artıyor en önemlisi de sıkıcı hayatta sıkılmadan geçen 3-4 saatiniz oluyor.
Sizlerde radyo yayını yapmak isterseniz boş vakitlerinizi müzik dolu saatler ile geçirmek isterseniz hislerinizi sevdiğiniz şarkıları dinleyenler ile paylaşmak isterseniz yapmanız gereken sadece wep sitelerimize tıklayıp giriş yapmak

http://www.SilaSohbet.Net/

 

Sitemize giriş yaptıktan sonra yetkili arkadaşlarımız ile görüşmeniz yeterlı olacakdır.Sizlerde müziğin temposuna saatlerin neşe içinde geçmesini istiyorsanız sitemize bekliyoruz.

Bir önceki yazımız olan Sohbet gurupları başlıklı makalemizde Chat, gurup ve istanbul hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
29 okuma
21 Ekim, 2018
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet,Mobil Sohbet,Sohbet Siteleri,Sohbet,Chat,Mobil Sohbet