Liseli sohbet odaları

Muhabbet odaları ve chat siteleri adına açmış olduğumuz yazılardan sonra şimdi sırada Liseli söyleşi var arkadaşlar. Bugün size Liseli söyleşi odaları hakkında informasyon vereceğim. Bu konumuzda neler yer alacak şöyle bir bakalım.

Liseli sohbet mevzu başlıkları?
Liseli söyleşi odaları nasıl açıldı?
Buraya kimler girebilir.
Liseli söyleşi odalarının amacı nedir?

Liseli sohbet odaları iyi mi açıldı

Evet arkadaşlar liseli sohbet odalarının açılış sebebi genç arkadaşlarımızın birbirleriyle olan mesajşimi sağlamak ve kanalda münakaşa mevzusu yaratmak. Sohbet odalarının aslolan amacı chat ve söyleşi sitesi olmakla kalmıyor. İnsanların aynı ortamda bulunarak tartışarak, gülerek, müzik dinleyerek ve bilgi alışverişinde bulunarak paylaşımda bulunmasıdır. Böylelikle hem söyleşi edecekler hemde yeni dostlar edinerek mükemmel bir ortam oluşturacaklar.

Liseli söyleşi odasına kimler girebilir ?

Bu oda yalnızca liseli gençlere ilişik değildir. Genci yaşlısı hepimiz girebilir, fakat öncelik tabi ki liseli arkadaşlarımıza aittir. İlerleyen zamanlarda kanal yoğunluğuna bakarak bunların genişletilmesi geliştirilmesi söz mevzusu olabilir. Kanal yönetimi liseli arkadaşlardan oluşmamaktadır. Yönetim sunucu genel yöneticiler tarafınca oluşmaktadır. Bunun amacı genç arkadaşlarımızın düzenini sağlamak ve rahatsız edici davranışlara engel olmaktır.

Kanal kurallarından birazcık bahsetmek gerekirse bunu 4-5 maddede toplayabiliriz.
1.Kanalda düzey düzeyleri dışında tartışmak yasaktır.
2.Kanalda birbirini rahatsız edici tahrik edici kelimeler kullanmak yasaktır.
3.Liseli sohbet kullanıcılarının yönetimde bulunan görevli dostlarla tartışması ve onların vereceği ihtarlara uyarak kanalda tutum ve davranışları sergilemesi ne olursa olsun istenmektedir.
4.Bu kurallara uyulduğu taktirde kullananların görevli olma şansları da vardır arkadaşlar.

Liseli söyleşi odaları amacı nedir?

Sohbet odalarının amacı aslına bakarsan bütün makalelerde açıklıyorum ve tekrar açıklıyorum. İnsanların web üzerinden birbirleriyle iletişimini sağlayarak bulundukları ortam içinde aynı anda sohbet etmelerini sağlamaktır. Bizde bu mevzuyu sürekli genişletiyoruz ve daha önce açmış olduğumuz kanallardan bazıları olan muhabbet odaları, istanbul söyleşi odaları, kelebek sohbet odaları, mynet söyleşi odaları şeklinde daha bir çok odalara yön vermiştik. Liseli sohbet odaları ise bunlardan yalnızca bir tanesidir. Liseli olmanın keyfinı çıkar ve bizlere takıl!

Bir önceki yazımız olan Bayanlarla Kelebek Sohbet başlıklı makalemizde Bayanlarla arkadaşlık, Bayanlarla kelebek ve Bayanlarla sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
30 okuma
27 Eylül, 2018
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet,Mobil Sohbet,Sohbet Siteleri,Sohbet,Chat,Mobil Sohbet