Kameralı sohbet var mı?

Kameralı sohbet odaları, sizler için hazırlamış olduğumuz söyleşi sistemi tümüdür. Yeni tanışacağınız dostlarınız ile birebir görüşme imkanı sağlamaktadır.

Kameralı söyleşi odaları

merhaba arkadaşlar bugün sizlere kameralı sohbet ve kameralı söyleşi odalarının önemini anlatmak isterim. Adamca.Net ekibi olarak sizlere bu konuda bilgi vereceğim. İnsanların görüntülü sohbet aracılığı ile birbirleriyle mesajşim sağlamak amacı ile kurulmuş söyleşi sisteminden yalnız biridir.

Kameralı sohbetlerin yanı sıra yazılı sohbet, sesli sohbet, radyolu sohbet benzer biçimde çeşitlerinde bulunmuş olduğu söyleşi odalarında, siz değerli kullanıcıların rahatlıkla vakit geçirmeniz için elimizden geleni yapmak istiyoruz. Bir düşünün farklı ülkelerden ve ya farklı illerden hiç tanımadığınız biriyle söyleşi edip onunla birebir görüşme fırsatı yakalıyorsunuz. Bunun ne kadar keyifli bulunduğunu sadece yaşayan bilir diye düşünüyorum o yüzden sizlerin de bu imkandan yararlanmanız için elimden geleni yapmaya çalışıyorum ve sizi bu mevzuda bilgilendiriyorum.

Kameralı sohbet nasıl yapılır?

Yeni gelen kullanıcılar haliyle iyi mi kameralı sistem yada bu sistemi nasıl çalıştırabiliriz diye düşünüyorlar, sisteme girince ne kadar sıradan ve kullanışlı bulunduğunu görmüş olacaksınız. Genel genel odalarda aynı anda kamera imkanı olmasa da özel mevzuşmalarda kameralı sohbet son aşama güzel bir şekilde çalışmaktadır. Kamera kapama özelliği, beklemeye alma, engelleme özellikleri içinde yer almıştır. Bu sayede isteyen kullanıcılarımız sadece istedikleri kişilerle sohbet edip kameralı sohbetlerde bulunacaklar. Özel konuşmalarda sadece bir kişiyle kamera açma özelliği bulunmaktadır, aynı anda birden fazla kişiyle kameralı mevzuşamazsınız.

Kameralı sohbet kuralları

Her sunucuda olduğu gibi kullananların rahatlıkla söyleşi edip eğlenmeleri amacı ile bazı kurallarımız mevcuttur. Siz değerli ziyaretçilerimizin kaliteli sohbet edebilmeleri amacı ile koyulmuş olan bu kurallara uymak kesinlikle zorunludur. Kurallarımız şöyledir;
Kanal genelinde tartışmak veya münakaşa yaratmak ne olursa olsun yasaktır.
Tartışılan ortama katılmak veya destek vermek yasaktır.
Kanalda bulunan görevli arkadaşlara sataşmak, laf atmak, sövgü etmek, aşağılayıcı sözler kullanmak yasaktır.
Özel odada bulunan kullanıcıları rahatsız etmek ve kışkırtıcı sözler kullanmak yasaktır.
Kanalda mail, site, telefon, ev adresi şeklinde reklamlar yapmak mutlaka yasaktır.

Kameralı sohbetlere giren kullananların bu kuralları kesinlikle kabul etmiş sayılıp kurallara uyması zorunludur. Bu mevzuda anlayışınız için teşekkür eder saygılarımı sunarım. Muhabbet odaları ve söyleşi sitelerine katılarak sohbetin keyfinı çıkarın.

Bir önceki yazımız olan Görüntülü muhabbet odaları başlıklı makalemizde Chat, görüntülü ve Kameralı Muhabbet hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
31 okuma
24 Eylül, 2018
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet,Mobil Sohbet,Sohbet Siteleri,Sohbet,Chat,Mobil Sohbet