Görüntülü muhabbet odaları

Seviyeli Chat

Görüntülü muhabbet odaları

merhaba dostlar bugünde sizlere muhabbet odalarından kabul edilen görüntülü muhabbet mevzusunda sizlere biraz data vereceğim. Muhabbet odaları nedir? Muhabet odalarının amacı nedir? Muhabbet odaları kuralları nelerdir? Bunların hepsini sizlere açıklayacağım.

Görüntülü Muhabbet odaları nelerdir?

İnsanların birbirleriyle olan ilişkilerini idrak etmek için bu mevzuda hizmet veren Adamca.Net sizlere daha kaliteli sohbet imkanı sunmaktadır. Bunlardan önde gelen muhabbet odalarının en gözde kanllarından biridir görüntülü muhabbet kanalı. Bu odaların genel olarak insanlarla tanışma ve sohbet edip arkadaşlık kurmalarını sağlamaktır. Kız kıza muhabbet ederken yada kendinize yakın görmüş olduğunüz arkadaşınızla özelde mevzuşurken neden birbirinizi görme imkanınız olmasın, niçin sevmiş olduğiniz kişiyle kamerada gözgöze bakışarak sesli yada görüntü olarak görüşmeler yaparken mimikleriniz, gülüşünüz, üzüntünüz karşıdaki insanla bir bağ oluşturduğunuz için dertleşmek istersiniz.

Görüntülü Muhabbet odalarının amacı nelerdir?

Muhabbet odalarının amacı başlığından da anlaşılacağı benzer biçimde muhabbet edip insanlarla kaynaşmakstır. Farklı ülkelerden kısacası dünyanın her yerinden girebilen kullanıcıların bulundukları ortamda aynı anda söyleşi etmelerini sağlamak üzere açılmış bir muhabbet sitesidir. Böylelikle farklı kültürler bilgi ve kelime özgürlüğü yardımıyla kanalda düzey sınırları dahilinde istenilen tartışma, eğlence, yorum, fikirlerinizi beyan edebilirsiniz.

Görüntülü muhabbet odaları kuralları
1.Kanalda gurur kırıcı veya aşağılayıcı sözler sarfetmek yasaktır.
2.Kanalda bulunan kullanıcının bir başka kullanıcıya söz atması kalbini kıracak sözler sarfetmesi yasaktır. Bundan dolayı düzey sınırları içinde sohbet etmeleri gerekir.
3.Düzey sınırları dışında cinsel sohbet, küfürlü konuşmak, hakaret etmek mutlaka yasaktır.
4.Kanalda bulunan görevli dostlara meydana getirilen görevi istismar edecek veya kışkırtacak sözler söylemek, ortalığı karıştırmak yasaktır.

Görüntülü muhabbet odalarına katılıp kanala giren kullanıcıların bu kuralları kabul etmiş sayılıp ona gore davranması rica olunur. Aksi taktirde uyarmaldıktan sonrasında kanaldan banlanıp yineı dahilinde suncuudan uzaklaştırılarak ipban uygulanıp kanala girişini yasaklamak zorunda kalabiliriz. Bunun olmasını kesinlikle istemiyoruz, görüntülü muhabbet doalarının aslolan amacı sevgi ve mutluluktur. İnsanların birbirleriyle sevgi saygı dürüst ve keyifli zaman geçirmesini istiyoruz. Sizde bizim gibi düşünüp ona göre davranmalısınız, yazmış olduğum makaleyi okuyup YORUMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDER SAYGILARIMI SUNARIM.

Bir önceki yazımız olan Mynet Chat siteleri başlıklı makalemizde Chat, mynet ve mynet chat hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
29 okuma
24 Eylül, 2018
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet,Mobil Sohbet,Sohbet Siteleri,Sohbet,Chat,Mobil Sohbet