Aşk Sohbet

Yeterki gel bana senede birgün.. Senede bir defa aşka aşığa düşer ise yolunuz vay geldi halinize. Özlemek bitmek bilmeyen bir çile,gelirse dile duygular ne  aşk susturur kendini nede aşık bastırır hissettiklerini.İç sesimle bugun olup olmadık hallerden derin mevzulara doğru hasbihale koyulduk. Gordum kı kendıme itiraf edemediğim bir çok konuyu,yatırdık masaya. Gunun anlam ve onemını  azcok  belirleyen etken stres atmak için girdiğimiz Sohbet Siteleri idi. Bir kaç kelimenin öncülük ettiği,sonrasında dağ gibi duyguların geldiği bir bakıma hayalınızı hayata gecırdıgınız bır ortamdan bahsediyoruz.

Bir Merhaba ile hayatınıza dahil ettiğiniz insanlar, bir bakmışsınız ki hayatınızın merkezi haline gelip tamamen odak noktanız olmuş. Sohbet etmek biçok insan için hele ki sanalda zaman kaybı olarak gorulsede,real hayattan bir  farkı yoktur aslında. Yeni insanlar,yeni çevre,yeni dostlar ve yeni aşklar..

Adamca.Net’de belkide düşünüp bir kalıba sokmaya calıştıgınız ama karşınıza çıkmayan bir çok insanla tanışıp,hayatınızın bir parçası olabilecek kişiler ile tanışabilirsiniz. Arayan mevlasınıda belasınıda bulur sözünü burada tam anlamıyla yaşamak son derece mümkündür.

Kimi insan kahır,kimi insan lutuftur. Karşılıklı anlaşıp,bir şeyleri paylaşmak en doğal hakkımızdır ki bunuda en iyi şekilde yapacak olgunlukta insanlarız. Sevgi anlaşmak değildi nedensizde sevildi,sevdik bizler. bu yüzden Adamca.Net’te hep birlikteyiz. Aramıza katılmak için yapmanız gereken tek şey bilgisayarınızın yada akıllı telefonlarınız internet tarayıcısına sitemizin adını yazıp belirlediğiniz rumuz ile gelebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Belçika Azar Sohbetleri başlıklı makalemizde Antwerpen, Brüksel ve Leuze hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
2 yorum
251 okuma
28 Mart, 2018
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (2 Yorum)

  • Aski sevgiyi yasayip, yasatabileceginiz bir ortam.Guzel adamlari hep almislar ama olsun. Kismetimizi Aşk Sohbette bekliyoruz 🙂

  • Sukut eyle ey kalbim. Kalmadı artık söylenecek bir kelam. Aşktan anlamayana yar olacağıma, yalnız kalırım vesselam… Emeginize yüreğinize Saglık..

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet,Mobil Sohbet,Sohbet Siteleri,Sohbet,Chat,Mobil Sohbet